HAKKIMIZDA

Hakkımızda

MARKA DEĞERİ VE KURUMSAL İTİBAR

Baffo Digital olarak, iş ortaklarımıza marka değerlerini ve kurumsal itibarlarını geliştirmek amacıyla iletişim alanında danışmanlık, planlama ve uygulama hizmetleri vermekteyiz.
İletişimin interaktif ve dinamik yapısıyla beslenen Baffo Digital, “marka farklılaşması” mottosuyla ele aldığı projelerinde bir adım önde olmanın üstünlüğüne inanmaktayız.

YENİLİKÇİ FİKİRLER EŞSİZ ÇÖZÜMLER

Hizmet verdiği marka ve kurumlara hedeflerle tutarlı planlamaları, yenilikçi fikirler ve çözümler sunan Baffo Digital, ihtiyaçlara uygun çözümler geliştirmeyi ve bu çözümleri evrensel bir bakış açısıyla uygulamakta. Baffo Digital reklam ajansı, yapmış olduğu işler ve referansları ile kendisini ispatlamış ve deneyimli kadrosuyla, web siteleri, kurumsal kimlik çalışmaları ve sosyal medya yönetimi gibi bir çok alanda hizmetler sunabilen çok yönlü ve profesyonel bir ajans olarak iletlemektedir.
Çözümler

GÜÇLÜ EKİP, FARK YARATAN DOKUNUŞ

Tam anlamıyla çözüm odaklı ve yaratıcı yaklaşımları ile çalıştığı kurumların güvenini kazanarak ve hizmetlerini müşteri beklentilerinden daha iyisi olması için çalışmalarına devam eden Baffo Digital, alanında yetkin isimlerden oluşan güçlü ekibi ve bulunduğu sektörde interneti en iyi kullanan partnerleriyle fark yaratan ve değer üreten bir iletişim stratejisine öncülük etmektedir.
Dokunuş
46 Müşterilerimiz
274 Çözümlerimiz
10584.16005291 Harcanan Mesai
11 Devam Eden Projeler