REKLAM

Brief ve Araştırma

TELEVİZYON REKLAMLARI

Ulusal ve yerel tüm kanallarda, TV spot reklamları, bant reklamları, özel projeler, sponsorluk çalışmaları, medya planlama, satın alma ve medya takip hizmetleri gibi konularda, müşterilerimizin en iyi hizmeti ağlamasını sağlaıyoruz.
Tasarım

RADYO REKLAMLARI

Ulusal ve yerel tüm kanallarda firma veya reklamınızın ihtiyaç duyduğu tanıtımı radyo üzerinde; spot reklam, DJ talk çalışmaları, medya planlama ve medya takip gibi konularda gerçekleştirmekteyiz.
Brief ve Araştırma

AÇIKHAVA REKLAMLARI

Billboard, megalight, metrobüs içi reklam, raket reklam uygulamaları, özel projeler, prodüksiyon, medya planlamada firmanızın tanıtım ihtiyaçlarını karşılayacak çalışmaları firmanızı anlayıp inceleyerek, özenle gerçekleştiririz.
Tasarım

İNTERNET REKLAMLARI

Hızla büyüyen ve hayatın içinde yer alan internette; firma, marka veya ürününüzün tanıtımını, reklam stratejisini ve bannerlarını hazırlayarak büyük pastadaki payınızı hazırlarız.
Brief ve Araştırma

GAZETE VE DERGİ REKLAMLARI

Ulusal ve yerel tüm gazete ve dergilerde, tanıtımınızı sağlayacak strateji ve tasarımların oluşturulmasında görev alarak firmanıza değer katarız.
Tasarım

PRODÜKSİYON VE TASARIM HİZMETLERİ

Full HD TV reklam prodüksiyonları, metin ve kurgu çalışmaları, radyo reklam spotları, firmanıza özel jingle çalışmaları, bir çok farklı dilde seslendirme ve dublaj hizmetleri, sinema reklamları gibi konularda, değerli müşterilerimizin değerlerini en iyi şekilde yansıtırız.