Baffo Digital

Selamlar, internet sitemize hoş geldiniz. Biz Baffo Digital Agency, kısaca Baffo diyebilirsiniz. :)

Çalışmanın ve şirketlerin bir kültür üzerine kurulduğunu benimseyerek ilerlediğimiz yolda, siz değerli müşterilerimizin markalarını bulunduğu sektörde en iyi şekilde temsil etmesini sağlamak amacıyla bilgi, beceri ve tecrübelerimizi kullanıyoruz.

2012 yılından beri birçok müşterimizin ihtiyaçlarına yeni bir sayfa açarak yanıt vermeye çalışmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu çalışmaları yaparken, ekibimizde gençliğe ve dinamizme yer verdiğimiz gibi, tecrübeli isimlere de yer vermenin ne kadar doğru olduğunu yaşayarak öğrendik.

Son olarak, “Baffo ne demek”? diye sorabilirsiniz. Pazarlama ve iletişim uzuun zamandır insanoğlunun hayatında. Günümüzde biraz daha gelişmiş halinin yanında çeşitli teknolojiler ve yöntemler kullanılmaktadır. Eski dönemlerde ise bu özelliğimiz sosyal alanlarda, özel toplantılarda ve hatta esnaf dükkanlarında(özellikle de berberlerde) hayatımızdaymış. Ve evet, bizde bu dönemlere dokunarak ‘bıyık’ kelimesinin İtalyanca’sını markamızın ismi yaptık. :)

Sitemize tekrardan hoş geldiniz, üst menüden aradığınız hizmeti inceleyebilir yada direkt iletişim sayfasından bizimle irtibat kurabilirsiniz.
Sevgiler…

Caner Dündar

GM | Proje Yöneticisi

Sever

Girişim

Sevmez

Cehalet

Hayali

Uzay Yolculuğu

En Sevdiği Spor

Basketbol

En Sevdiği Hayvan

Sibirya Kaplanı

Emre Kaymaz

Co-Founder | Veritabanı Uzmanı

Sever

Dürüstlük

Sevmez

Cehalet

Hayali

Issız Bir Adada Yaşamak

En Sevdiği Spor

Yüzme

En Sevdiği Hayvan

Panda

Ahmet Yıldırım

Art Director

Sever

Doğa

Sevmez

Ukalalık

Hayali

Dağ Evinde Yaşam

En Sevdiği Spor

Basketbol

En Sevdiği Hayvan

Kedi

Levent Sili

Yazılım Uzmanı

Sever

Bach

Sevmez

Lahana

Hayali

Virtüozlük

En Sevdiği Spor

Gitar Çalmak

En Sevdiği Hayvan

Lagos